Альона Мусієнко, ведуча: «До успіху можна йти двома дорогами: багато працювати або зануритись у алькогольно-тусовочно-кокаїнове середовище»

Хто: Альона Мусієнко, екс-ведуча програми“Підйом”, актриса, співачка, модель

Де: aroma espresso bar на вул. Жилянська, 75

 
Чому Альона Мусієнко? 
Працює моделлю з 15 років. Працювала у Парижі, Мілані, Нью-Йорку. Була ведучою програми “Підйом” на Новому каналі. Знялась у головній ролі фільму “Тіні незабутих предків”. Має декілька записаних пісень, мріє про вокальну кар’ру. Ведуча ТВ-передачі “Співай: якщо зможеш”.
 
Вік: 23 роки
 
Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М.Глієра, Вища національна школа музики і танцю у Празі, Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко. 
 
Авто: наразі не має
Альона Мусієнко, ведуча:
Альоно, ти погодилась на інтерв’ю через facebook. Зважаючи на твою привабливу зовнішність… Ти хоча би носиш із собою газовий балончик?
Ні. Нічого такого не ношу. Хоча до аварії у мене в машині була біта, яку там залишив Денис Повалій. Я думаю, що береженого Бог береже, тому намагаюся не ходити одна ночами та завжди попереджую рідних, куди я йду.
У тебе є прихильники-маніяки? Часто пишуть?
Пишуть дуже багато. Я б не сказала, що вони маніяки. Але ж ти знаєш картинку про мишку за ноутбуком, яка раптом у мережі стає дуже сміливою (сміється). Я у таких повідомленнях нічого поганого не бачу, хоча і не відповідаю. Але є прихильники, які пишуть по 5-7 років.
Після аварії тобі не страшно сідати за кермо?
Абсолютно ні. Обожнюю водити авто. І воджу з 17 років. Я пройшла курси екстремального водіння.
У тебе зараз є кохана людина?
Не хочу про це говорити.
Окей, але який чоловік тобі потрібен?
Добрий, якій зможе зрозуміти та підтримати і в горі, і в радості. Хочу, щоб мене розуміли без слів. У нашій роботі дуже часто трапляється емоційне виснаження, тому “німа” підтримка дуже важлива.
А що саме так виснажує?
Коли зйомки з восьмої ранку до одинадцятої вечора, коли дві наради в день, інтерв’ю…
А я на екрані віддаю емоцій на 100%.
Ти могла би зараз, зустрівши ідеального чоловіка, залишити роботу?
Ні. Я  хочу самостверджуватися в житті. Якщо я буду не реалізована, я буду нещасна. Адже саме робота дає людині можливість реалізувати увесь свій потенціал. Я виросла у сім’ї, де не бояться роботи. Тому стати кимось іншим та сісти вдома – взагалі не мій варіант. Якщо ти працюєш, значить ти можеш бути корисним, реалізувати себе, бути щасливим.
Твоя публічність заважає у  стосунках?
Публічність ніколи не заважає, якщо підходити до цього питання з розумом. Я вважаю, що особисті стосунки не потрібно відкривати публіці. Це насправді нікому і не цікаво. І робота не телебаченні – це як робота в офісі: від тебе вимагають якісний результат – крапка. Емоції, стосунки, справи сім’ї – це треба залишати вдома.
Альона Мусієнко, ведуча:
Коли ти працювала у Підйомі, ти дуже мало спала. Це швидко виснажує жінок. Ти ж виглядаєш прекрасно. Маєш якісь секрети? 
Я жайворонок і дуже активна людина, яка перш за все, навчена до роботи. Тому графік мене не лякав і на зовнішності не позначився. Я у сім’ї четверта дитина – я бачила, як віддано і тяжко працюють мої батьки, тому роботи не боюсь. У нашій сім’ї ніхто не спить більше шести годин.
І взагалі, хоч це і дивно для оточуючих, я взагалі не “нічна” людина. Посиденьки у клубах – не для мене.
 
Ким працюють твої батьки?
Тато податківець, а мама викладає філософію. Знаєш, у моєму житті були різні періоди, коли у 90-ті роки батькам довелось змінити роботу і працювати там, де платили гроші, а не там, де можна було себе реалізувати. Тому я надвичайно пишаюся своїми батьками. Пишаюся мамою, яка багато чого зробила для виховання чотирьох дітей.
Я читала, що ти брала участь в еротичній фотосессії як фотограф. У майбутньому плануєш стати моделлю?
Ні. Але пропозиції маю. Редактор журналу «Махім» постійно запрошує мене на зйомку. Але я не хочу і не буду зніматися оголеною. Одна справа – купальник чи літня сукня, але показувати своє тіло я буду тільки своєму чоловіку.
Альона Мусієнко, ведуча:
Для жіночого щастя потрібен коханий чоловік, манікюр, нові туфлі та товста подруга поряд. У тебе є така подруга?
Ні, немає. Я взагалі мало кого пускаю близько до себе. Єдина подруга живе наразі у Вашингтоні. Але життя і далі вчить не допускати людей дуже близько.
Як би ти віднеслась до легалізації наркотиків в Україні?
Абсолютно проти. Сама я не палю, не п’ю, не вживаю наркотиків, дуже мало приймаю ліків. А наркотики – для чого? Варто озирнутися навколо себе і усвідомити, яке життя чудове та прекрасне. Я переконана, що рай — на землі.
 
Хмм, але ж ти не можеш не знати, що ходять плітки, наче найвідоміші світові моделі, Водянова, до прикладу, вживають кокаїн. 
Так, кокаїн “підсушує” організм. Моделям важливо завжди бути у стані підлітка: стегна мають бути 87-88см, талія та груди менше. Не вірте, коли кажуть, що 90-60-90. Тому багато хто і вживає кокаїн. Але такі моделі мають стомлені очі, поганий вигляд, програють на кастингах. Я жила у модельних квартирах і знаю, що є різні долі. До успіху можна йти двома дорогами: багато працювати або зануритись у алькогольно-тусовочно-кокаїнове середовище. Я вибрала перший шлях.
На яку пропозицію ти б ніколи не погодилась?
На злочин. Неможливо себе поважати після того, як плюнути собі ж у душу. До Шевченківських днів я перечитала багато його творів… Він писав, що не треба боятися зла, бо зло – це не демонічне явище, а злам моралі. Зло – це Путін і Янукович, котрі мають багато комплексів. Це не просто зрадники, це люди, в яких немає гідності.
Коли людина духовно наповнена, матеріальне їй ні до чого. Вона може ходити навіть у мішку.
Альоно, всі дівчата у дитинстві хочуть бути принцесами. Трохи згодом – актрисами, співачками, моделями. Про що ти мріяла? 
Ніколи не мріяла бути моделлю чи ведучою. А ось співачкою – так. Я завжди співала.
Є таке, за що тобі буває соромно?
Звісно. Я ж звичайна людина.
І що це?
Безліч речей. Я дуже критично ставлюсь до того, що роблю. Не можу дивитись на себе на екрані – відразу бачу всі промахи.
Ти як ведуча можеш інколи зіштовхуватись з цензурою. Ти могла б піти на принцип та звільнитися через це? 
Звичайно. А як можна терпіти брехню? Одна справа, розважальні передачі. Зовсім інша – інформаційна програма. Це наче працювати хірургом, але відрізати ногу замість того, щоб зашити її.
Ти маєш уже декілька пісень. Коли буде кліп?
Кліп… Знаєш, я не прагну бути Ані Лорак (сміється). Мені подобається опера, я не хочу штучної музики і штучного образу.
З ким зі світових виконавців ти би хотіла заспівати?
З Beyonce. У неї ніколи немає зайвих спецефектів, вона дуже гарно співає.
Ти знаєш, чого хочеш через 5 років?
Хочу бути моделлю та працювати на телебаченні.
Що тебе надихає зранку? 
Музика. Я завжди з музикою (наспівує джазову мелодію – прим.автора)
Альона Мусієнко, ведуча: