Натхнення-2012. Лист читача. Василина Мосієвич

Доброго дня, Ангеліно!

Мене звуть Василина, хотіла з Вами поділитися своєю історією натхнення. Зовсім випадково так сталося, що влітку я познайомилася з командою, яка займається можливо на перший погляд невдячною і незрозумілою у наш час справою — випускає вірмено-український арт-журнал «TheNorDar».

Введите вместо этого текста название записи

Подив підсилювало ще й те, що роблять вони це абсолютно безкорисливо ось уже другий рік поспіль, вкладаючи власну душу і кошти у проект, якому зараз немає аналогів.

Спершу я познайомилася з Ліліт Саркісян — головним редактором, засновником журналу, а головне, основною рушійною силою усього процесу. Ліліт відома також як фешн-ілюстратор, але для мене вона перш за все зразок наполегливості і цілеспрямованості. Якими тільки епітетами її не нагороджували: казали, що вона марить журналом, що намагається його просунути усюди і скрізь, але я бачу тут якраз цю беззаперечну віру, яка не давала їй опустити руки, і яка заражає нас усіх впевненістю, що ми робимо все правильно.

Прогрес помітний, і це ще більше надихає. Пригадую, як переглядала перші номери, які більше нагадували брошуру, а 15 грудня у нас відбулася презентація восьмого номеру, в якому вже 200 сторінок! Мене часто запитують, чому я подалася в цю стихію, адже видання таке вузькоспеціалізоване, відношення до вірмен я ніколи не мала, та й грошей не платять. Тепер мене вже навіть смішать такі запитання, бо, журнал і створювався задля того, щоб розвіяти стереотипи, і якщо тобі щось подобається, то потрібно слухати своє серце, наполегливо іти до поставленої цілі і не зупинятися на досягнутому. Наприклад, до роботи над журналом я не знала з десяток таких же божевільних людей, які готові з чистого ентузіазму працювати (а виявилося, що таких немало, що в наш час не може не радувати), що люди цінують унікальне мистецтво, а не лише штамповані картинки з Мережі, що людям цікаві авторські ілюстрації та фотографії, що люди ще хочуть читати і чекають кожного номера з нетерпінням, що навіть шановані та зайняті мужі зупиняються і відкривають рот від подиву, коли бачать, що робить Ліліт і її команда. Хіба це може не надихати?

В “TheNorDar” є плани на майбутнє, в нього вже є своє постійне коло читачів та прихильників. Багато що редакція вже зробила, але все тільки починається. Головне, що кожна людина, яка працює в цьому проекті вкладає частинку себе та робить те, що дійсно подобається, а я вірю, що якщо справа іде від душі, то вона не зможе не досягти успіху!